Kráda pochází ze srdce.

12. june 2012 at 18:41
Zdravím pozemšťané.
Už je to dlouho co jsem naposledy psala. Kdykoliv začnu psát článek tak se zarazím a řeknu si, kdo to bude číst?! Vždycky mi dojde že nikdo a tak to vzdám. :D
Zdá se že je Misaki zase paranoidní. Je to dlouhá doba co byla zase v pohodě, tak jsem čekala kdy se to zase zhorší. Ale slíbila jsem si, že to zvládnu bez něj. Nebudu se mu doprošovat. A ani , která se se mnou zničehonic přestala bavit. /je naprosto jedno že nevíte o koho a o co jde/
Aby jste se v tom vyznali, pokud jste to nevzdali tak vám dám vysvětlivky.
Marek - můj 'přítel' _ L - moje kámoška

Dneska mi zase volal Marek. Chtěl vědět jak se mám a jak to bez něj vzládám. ''Seš pitomej?! Jasně že to zvládám skvěle.'' No jasně. Jsem šťastná že aspoň slyším jeho hlas. Nakonec to stejně dopadlo jako vždycky. Začal se mi omlouvat že tam se mnou není. Kdykoliv slyším to jeho 'promiň' tak mě zamrazí. Je to tak, tak vnucený. Jako by mu to ani nebylo líto. A ten jeho starostlivej vzdych když slyší že jsem se rozbrečela.Cítím se vždycky tak slabá, ale je to jenom moje vina. Neměla bych ho obviňovat. Ale... tohle už se nikdy nestane.
Tohle bych dělat neměla. Neměla bych na něj teďka myslet. Kéžby nemusel odjet. 'Studium je důležitý.' Jako by nemohl dostudovat tady. Štve mě tím jak je arogantní.

A ještě k tomu jsem se pohádala s L. Nechápe to, a já nemám sílu jí to vysvětlovat. Ale tohle bude dobrý. O prázdninách budeme stanovat v lese, takže jsem si jistá že se do té doby uklidníme.

Dneska přišla matka naštvaná z práce. Začala tam na mě řvát naprosto bezdůvodně. A když jsem jí řekla, že by taky někdy mohla zvednout svůj zased k úmýt nádobí tak se fakt zvedla a umyla ho. Konečně taky něco udělala. Už mě nebavilo dětal věci co by měla dělat ona. Pak se samozřejmě zase vytratila za tím svým 'kamarádíčkem'. Určitě tam zas bude do deseti, ale to nevadí. Aspoň se s ní nebudu muset bavit. Ale v pátek s ní mám jet do města. budu ji muset celej den poslouchat.
Aspoň si konečně koupím tu barvu na vlasy.

Ikdyž se zdá tenhle článek depresivná vlastně mám doboru náladu. Blíží se konec roku, konečně. Jsem školou už tak unavená. Děsně se těším.
V pátek mají koncer Black Veil Bries v Praze. Přemlouvala jsem na něj několik měsíců, ale stejně mi to nepovolili. To je na houby, strašně jsem se těšila.
No nic, mějte se. :) Misaki
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bubble.Simone Bubble.Simone | Web | 13. june 2012 at 11:29 | React

Jééé.:)

2 Misaki Misaki | Web | 16. june 2012 at 10:51 | React

Jéé, co jéé? :D

3 Valérka Valérka | Web | 29. july 2012 at 16:10 | React

Hezký blog.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement