Konec školy. Bum, prásk.

30. june 2012 at 8:43 |  † Everyday shits of my life †
TOHLE JE ČLÁNEK KTEREJ JSEM PSALA VE STŘEDU
Ahoj. ^.^
Už jen konečně 3 dny do prázdnin. ^.^ Děsně se těším. :D Na tyhle prázdniny se snad těším nejvíc za celej život. :D Vlastně mě o nich nečeká nic zajímavýho, ale i přesto... už jsem školou tak unavená, těma lidma tam, těma učitelama... prostě vším.
Nejhorší je, že jsme se ještě do dneška učili. -.- Jenom do půl dvanácté a to ještě jen 2 hodiny, protože nám zbytek dal volno. :D Aspoň něco. :D Zítra odevzdáváme učebnice a ve čtvrtek uklízíme a jdeme na pozemky. A v pátek, příde teror. :D Ale potom práázdninýýý. :D *poskakuje jak králík a tváří se jako dítě co dostalo lízátko*
Poslední dobou jsem celkem aktivní, ne? :D To o prázdninách nečekejte. Nejde o to že bych neměla čas, spíš o to že budu tak líná, že sotva vstanu z postele. :D
Tuto neděli budeme s kamarádkou stanovat na zřícenině hradu kterou máme uprostřed vesnice. Bude to prdel. :D omluvte to slovo, ale vážně to bude jíízda. už ji vidím, bude posraná. :D Budeme opíkat buřty a svítit si jen baterkama. :D Jsem ale zvědavá na sebe, občas bývám náměsíčná a jestli spadnu z těch hradeb, tak to bude sranda. :D Přejte mi štěstí. :D Ikdyž to je ještě daleko.
Na dovolenou taky nikam nepojedu. Taťka říkal že možná pojedem někam do kempu stanovat, ale podle toho kolik má času asi ne.
A TAKHLE TO VIDÍM DNES /29. 6./
Áno, dneska jsou prázdniny. Jen kdyby si někdo nevšiml těch pitomostí co všude cpou.

To je zase pozdrav. :D
Měla bych začít asi takhle. Uf, konečně prázdniny. Ani nevíte jak jsem se na ně těšila. Už jsem jě vážně potřebovala. Dva měsíce bez vstávání. A ještě k tomu žádný učení. Pokud jde o vysvědčení, nakonec dopadlo celkem 'normálně'. Mám 3 čtverky. Matka to bere v pohodě a taťka mě zítra zabije. Ale užíte si prázdniny.
Né, vážně mě nebaví takovýhle blbosti.

Promiňte mi tu protivnost. Ale vážně nemám poslední dobou dobrou náladu. Všechno mě bolí a jak jste četli v notmálním článku, jsem děsně unavená.
+ještě k tomu. Moje drahá matička jde dnes na rande. -.- Můj bože, to zní tak trapně. Ještě jde s takovým ... prostě blbcem od vedle. Od té doby jsem na větu 'Kamarád taky rád' naprosto alergická. Prej e vrátí v jedenáct. Pche, co je mi po tom.
Aspoň že budu sama doma, protože brácha šel někam ven.
Zatím se mějte.
Misaki
PS : prosím, mějte mě za menší mrchu než jsem. :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 Jamie Jamie | Web | 30. june 2012 at 19:54 | React

tky mám 3 čtyřky :D :D

2 Anett Anett | Web | 1. july 2012 at 17:34 | React

Ta fotka v záhlaví je naprosto dokonalá, mám jí jako plochu na mobilu :)
Jinak taky jsem se těšila na prázdniny, spolužáci mě začínali už fakt štvát.
Taky jsme se domlouvali jak budem každý den chodit ven. a vždycky když někomu zavolám, tak je někde (s prominutím) v prdeli. :D Najdu si jiný kámoše, aspoň se třeba seznámím s někým, s kým se moc nebavím a třeba bude fajn. :D :)
Užívej prázdniny :))

3 knockheaven knockheaven | 3. july 2012 at 12:58 | React

Já mám prázdniny už delší dobu, cca od dubna. Akorát teď mě čekají opravky v září u maturity :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement